Haber

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Avrupa Şampiyonası final maçı Kalamış Atatürk Parkı’nda canlı yayınlandı.

– Kalamış Atatürk Parkı’ndaki dev ekranda milli maç coşkusu

İSTANBUL – A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçı, Kalamış Atatürk Parkı’nın farklı noktalarına kurulan üç dev ekrandan canlı yayınlandı.

2023 CEV Avrupa Şampiyonası Yarı Final maçında İtalya’yı 3-2 yenerek finale yükselen A Milli Kadın Voleybol Grubu, bugün saat 21.00’de şampiyonluk için Sırbistan ile karşılaşacak. Bu yıl Filenin Sultanları’nın oynadığı tüm maçların canlı yayınlandığı Kalamış Atatürk Parkı, büyük final maç gösterimlerine de ev sahipliği yaptı. Binlerce kişinin aynı anda izlediği voleybol maçı büyük heyecan yarattı. Milli maç heyecanını yaşamak için bir araya gelen vatandaşlar, birlik ve beraberliklerini pekiştirirken, bu tür etkinlikler sporun birleştirici gücünü bir kez daha ortaya çıkardı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın final maçını Kalamış Atatürk Parkı’ndan takip eden Yusuf Eren Şentürk, “Bugün Kalamış’ta toplandık. Bu dev ekranda bizlere böyle anlar yaşattığı için Sayın Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Voleybol takımımızla gurur duyuyorum. Bugün 3-0’lık setle Sırbistan’dan kupayla döneceğiz” dedi.

Maçı yine dev ekranda izleyen vatandaşlardan Sefa Aydın, “Öncelikle gurur duydum. Ekranda bu şekilde izlediğiniz için teşekkür ediyorum. Milli takımımızın arkasındayız ve arkasındayız” dedi. Umarım o kupayı kazanırız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu