Haber

Bilecik Pazaryeri’nden deprem bölgesindeki hayvanlara yem desteği

Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) –Pazaryeri ilçesi halkı, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen deprem felaketi nedeniyle depremden etkilenen 10 ilin vatandaşlarına desteğini sürdürürken, Pazaryeri ilçesinde büyükbaş ve küçükbaş hayvan yemi üreten Bağkar Mia Yem’den bir destek daha geldi.

Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Pazaryeri Belediyesi ve şirketin desteğiyle Pazaryeri ilçesinden deprem bölgelerine yem gönderildi.

Firma sahibi ve aynı zamanda MHP Bilecik İl Başkan Yardımcısı İbrahim Bağ, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nün destekleriyle oluşturulan deprem bölgesinde büyükbaş ve küçükbaş hayvanlar için yem üssüne katkıda bulunduklarını belirterek, Pazaryeri Belediyesi valiliğe uygun. Kemal Kızılkaya, İl Tarım ve Orman Müdürümüz Necmettin Yoldaş ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin ile deprem bölgesindeki hayvanlara yem üssü olarak da katkı sağladık. Tırımız Bilecik İl Tarım Müdürü Necmettin Yoldaş, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Bozüyük Tarım Kredi Koop. Müdürümüz Nuri Kara ve Bozüyük İlçe Tarım Müdürü İsmail Aksu ile birlikte yolculuk yaptık. İnşallah bu zor günleri hep birlikte atlatırız. İl Tarım ve Orman Müdürümüz Necmettin Yoldaş ve Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ile Tarım Kredi Koop. Menajerimiz Nuri Kara’ya teşekkür etmek istiyorum.”

puturge-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu